Yaşam

Izel-Çelik-Ercan… KuruÇEŞME’DE 90’LARA YOLCULUK!

Sahne öncesi basın mensuplarıyla görüşmeye gelen İzel-Çelik-Ercan, soruları yanıtladı. Yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren fenomen küme, “Konserimize gelen, bizi alkışlayan, şarkılarımıza eşlik eden herkese çok teşekkür ederiz.

Bu üçlüyü bir araya getirmek cesaret isterdi ama gördük ki daha bekleyecek çok şeyimiz vardı. “Grup müziği yapmak zor bir iştir” dedi.

“DOSTUMUZ, ARKADAŞIMIZ, EFENDİMİZ OLDUK”

Geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan usta sanatçı Özkan Uğur’u anan üçlü, “Grup müziği idolümüz MFÖ’deki Özkan abimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Dostumuz, dostumuz, ustamızdı.” sözleriyle üzüntülerini dile getirdiler.

“GÜZEL BİR GECE BİZİ BEKLİYOR”

Türk pop müziğine 1090’lı yıllara damgasını vuran ve albüm satışlarıyla rekorlar kıran efsane grup, şiddetli bir rüzgarla Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nin önünden geçti.

Hayranların yoğun ilgi gösterdiği gecede İzel-Çelik-Ercan sahne performansı ve repertuarıyla müzikseverlerden bir kez daha tam not aldı.

‘Özledim’ müziğiyle hayranlarına ‘merhaba’ diyen sanatçılar daha ilk dakikalarda coşkularını doruğa çıkardı. Seyirciyle bir kez daha aynı atmosferi paylaşmanın mutluluğunu yaşayan İzel-Çelik-Ercan, “90’larda yaşamış ve bu ruhu tatmış herkesle şarkılar söylemek istiyoruz.

Güleceğiz ya da ağlayacağız ve eski aşklarımızı hatırlayacağız. Harika bir gece bizi bekliyor” sözleri ardından alkış yağmuru yağdı.

90’LARA YOLCULUK

Fenomen grup, albüm şarkılarının yanı sıra kendi şarkılarını da seslendirerek konuklarını 90’lı yıllarda bir yolculuğa çıkardı. Seyircinin her müziğe eşlik ettiği konserde;

‘Yine İşte’, ‘Ah Yandım’, ‘Bitmesin Bu Hayal’ ile geçmişe selam gönderen İzel-Çelik-Ercan, ‘Ebabil’, ‘Dönmelisin’,’ ile müzikseverleri memnun etmedi. Ara Ara’.

KURUÇEŞME’DE DUYGUSAL KONSER

Yaklaşık 2 ay önce annesini kaybeden İzel, sahnede duygusal anlar yaşadı. “Yarın annemi kaybedeli tam 52 gün olacak.

Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. “Bugün benim için çok zor” sözlerinin ardından gözyaşlarını tutamadı.

haberselcuklu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu